Skip to content

ĮMONĖ ŠIANDIEN

Akcinė bendrovė „Rėkyva“ – viena seniausių ir didžiausių Lietuvos durpių pramonės įmonių, gaminanti aukščiausios kokybės durpes ir jų substratus profesionaliems augintojams. Bendrovė eksploatuoja Rėkyvos ir Degesynės durpynus Lietuvoje, taip pat durpynus Latvijoje. AB „Rėkyva“ durpės – tai aukštapelkių tipo kiminų durpės, idealiai tinkančios įvairiausių sėklų išsėjimui, augalų daiginimui, auginimui. Esame eksportuojanti įmonė – apie 90 proc. mūsų produkcijos iškeliauja į daugiau kaip 80 valstybių visame pasaulyje.
Bendrovėje įvairiu sezono metu dirba nuo 120 iki 250 profesionalių darbuotojų. Išskirtinės mūsų savybės – patirtis ir atsakingumas. Spartus bendrovės modernizavimas, naujų technologijų įdiegimas, atnaujinta technika, įdiegti aukšti tarptautiniai valdymo standartai – tai planingi mūsų žingsniai, siekiant tapti vienais iš durpių substratų gamybos lyderių pasaulyje.
2016 metais AB „Rėkyva“ rinkai pristatė naują Hobby prekės ženklą „Saula“, kuris šiandien žinomas ir pripažįstamas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.
2019 metais AB „Rėkyva“ pradėjo pardavinėti aukščiausios kokybės RAL sertifikuotą medžio plaušą. Tai padeda užtikrinti aukščiausios kokybės žaliavos tiekimą įvairiems klientams, norintiems įsigyti ne tik durpių auginimo terpes, bet ir jų alternatyvas.
2020 metais AB „Rėkyva“ sertifikavo ir pradėjo pardavinėti Eko substratus. Tai patikrinti ir sertifikuoti produktai besirenkantiems ekologišką auginimo būdą, nenaudojant jokių papildomų priedų.