Skip to content

SAULA SUBSTRATAI

Sėjimui

„SAULA“ durpių substratas sėjimui – tai neutralizuotų durpių pagrindu paruoštas produktas, kuriame yra visos augalo sudygimui ir augimui reikalingos medžiagos.

Daugiau

Gėlėms

„SAULA“ durpių substratas gėlėms – tai neutralizuotų durpių pagrindu paruoštas produktas, kuriame yra visos augalo augimui ir žydėjimui reikalingos medžiagos.

Daugiau

Balkoninėms gėlėms

„SAULA“  durpių substratas balkoninėms gėlėms – tai neutralizuotų durpių pagrindu paruoštas produktas, kuriame yra visos augalo augimui ir žydėjimui reikalingos medžiagos.

Daugiau

Pomidorams ir daržovėms

„SAULA“ durpių substratas skirtas pomidorų, paprikų, baklažanų, agurkų, salotų ir kitų daržovių daigams pikiuoti, persodinti ir auginti, atviro ir uždaro grunto sodinamajai žemei papildyti ir pagerinti. 

Daugiau

Universalus

„SAULA“ universalus substratas – tai neutralizuotų durpių pagrindu paruoštas produktas, kuriame yra visos augalo augimui reikalingos medžiagos. Skirtas naudoti daržininkystėje, gėlininkystėje, miškininkystėje bei aplinkai apželdinti.

Daugiau

Šilauogėms ir rododendrams

Durpių substratas šilauogėms, braškėms, spanguolėms, dekoratyviniams spygliuočiams, rododendrams, azalijoms, viržiams ir kitiems rūgštinę terpę mėgstantiems augalams sodinti, auginti ir prižiūrėti.

Daugiau