Skip to content

Universalus Substratas "Saula"

„SAULA“ universalus substratas – tai neutralizuotų durpių pagrindu paruoštas produktas, kuriame yra visos augalo augimui reikalingos medžiagos. Universalus substratas skirtas naudoti daržininkystėje, gėlininkystėje, miškininkystėje bei aplinkai apželdinti, gruntui pagerinti. Pagamintas pagal specialią technologiją, kuri užtikrina optimalų augalo maitinimąsi ir šaknų vystymąsi. Trąšos ir mikroelementai parinkti taip, kad augalai juos lengvai įsisavintų. Substrate augalai gerai auga, todėl sulaukiama didesnio derliaus.

Patarimai: siekiant geriausio rezultato prieš naudojant universalų substratą patariama visiškai sudrėkinti, geriausia vakare prieš persodinant. Palankiausia augalus persodinti esant vėsiam orui. Sodindami arba persodindami augalus vazonėlio dugne iš keramzito arba akmenukų padarykite 2–3 cm drenažo sluoksnį. Panaudotas substratas puikiai tinka sodo ar daržo žemei pagerinti.

Sudėtis: pagrindinė sudedamoji dalis – samaninė (Sphagnum) durpė H3-H7. Priedai: klintmilčiai, trąšos su mikroelementais, vandens įgeriamumo skatinimo priemonė. Gaminio pavadinimas: durpių pagrindu paruošta auginimo terpė.

DAUGIAU APIE UNIVERSALIUS SUBSTRATUS

Net minimalių sodininkystės, daržininkystės žinių turintieji žino, jog viena svarbiausių sėkmingo augimo sąlygų yra tinkamas ir turtingas dirvožemis. Tiesa, tokį užtikrinti ne visuomet pavyksta. Neretame sklype vyrauja žvyras, priemolis ar net molis, o tokioje skurdžioje ar sunkioje dirvoje gero derliaus nesitikėkite. Lengvumas, purumas yra vienos iš esminių dirvožemio sąlygų, taip pat ne mažiau svarbūs ir mikroelementai, aprūpinantys augalus vertingomis medžiagomis visuose vegetacijos etapuose: nuo sėklos iki derliaus. Jei norite lengvai pasirūpinti derlingu ir visiems augalams idealiai tinkančiu auginimo substratu, siūlome rinktis durpes. Universalus substratas iš durpių tiks gėlėms, dekoratyviniams augalams, visiems kitiems sode augantiems, daržovėms, auginamoms atvirame grunte, šiltnamyje, vazonuose ar maišuose ir kt. Užtikrinkite savo augalams puikias augimo sąlygas ir džiaukitės sveikais, tvirtais augalais, įstabiu žydėjimu, gausiu derliumi.

"SAULA UNIVERSALUS SUBSTRATAS"

Jei nuspręsite auginti durpių substrate ar turimą daržo, šiltnamio, sodo žemę papildyti vertingu mišiniu, siūlome atkreipti dėmesį į mūsų gaminį. Saula universalus substratas pagamintas neutralizuotų durpių pagrindu ir yra paruoštas iškart naudoti. Jame yra visos augalo augimui būtinos medžiagos. O svarbiausia – kad tos medžiagos sveikos, todėl auginsite atsakingai, rūpindamiesi savo sveikata ir aplinka, kuri Jus supa.


Kaip sako gaminio pavadinimas, substratas universalus, tad bus labai geras pasirinkimas gėlininkams, sodininkams, daržininkams ir visiems, puoselėjantiems savo aplinką. Taip pat šis universalus durpių substratas populiarus ir miškininkystėje, gruntui gerinti, želdinimo darbams.
Substratas iš durpių gaminamas pagal unikalią technologiją, siekiant garantuoti maksimalų augalo aprūpinimą reikalingomis medžiagomis, jo maitinimą, kas itin svarbu šaknų sistemai. Substrato sudėtyje esančios trąšos, mikroelementai parinkti labai tikslingai, siekiant garantuoti itin lengvą jų įsisavinimą. Universalus substratas Saula labai patiks įvairiems augalams, todėl nedvejokite – rinkitės jį, jei auginate: sode, darže, šiltnamyje, vazonuose, maišuose, terasoje, balkone ar kitur.


Ką verta žinoti, norint geriausio rezultato? Jei prieš naudojimą universalus substratas iš durpių bus gerai sudrėkintas, tai bus labai geras sprendimas. Ir tai reikėtų daryti kuris laikas iki sodinimo, pavyzdžiui, iš vakaro, jei sodinsite kitą dieną. Įtakos turi ir oras, vyraujantis persodinimo metu. Geriausia – jei lauke yra vėsu. Persodindami arba sodindami augalus į vazonėlius užtikrinkite gerą drenažą – tai padaryti padės akmenukai. Papilkite vazonėlio dugne jų maždaug 2–3 cm sluoksniu, o tada sodinkite augalus naudodami Saula durpių substratą.


Panaudotą išmesti? Jokiu būdu! Jei manote, kad substratas, kuriame jau kažkas augo ar buvo daiginama, yra bevertis, verta pakeisti savo nuomonę. Durpių substratas išsaugo daug vertingų medžiagų, todėl drąsiai maišykite jo į sodo, daržo, šiltnamio, gėlyno žemę. Jis dirvai suteiks lengvumo, purumo, padės lengviau įgerti vandenį. Taigi, universalus substratas suteiks progą lengvai „vienu šūviu nušauti du zuikius“.


Iš ko pagamintas? Saula universalus durpių substratas pagamintas iš aukštapelkių samaninių durpių ir papildytas trąšomis su mikroelementais, klintmilčiais, vandens įgeriamumą skatinančia priemone.


Kokia talpa? Šis substratas gali būti supakuotas mažesnėse ar didesnėse talpose. Jei jo reikia nedaug, patogu bus pirkti, pavyzdžiui, 70 l pakuotes – nesunku pernešti, įkelti, iškelti ir pan. O jei reikalingas didesnis kiekis, geresnis pasirinkimas būtų substratas Saula universalus 200 l pakuotėje. Perkantiems didelius kiekius geras variantas ir universalus substratas 250 l pakuotėje.

Auginkite lengvai, grožėkitės žiedais, mėgaukitės derliumi ir harmoninga, estetiška aplinka. Su universaliu substratu užtikrinsite savo augalams puikias augimo sąlygas.